Leden 2016

Kdo je Kathy?

27. ledna 2016 v 15:25 | Kathy |  Me
Kathy je vlastně od počátků blogování (už měla pár blogů) taková citlivá osůbka, dříve to spíše skrývala, ale dnes může klidně Kathy přiznat, že to je - Citlivá trochu romantická dívka ve znamení Vodnáře, která má ráda hudbu, tanec a kvalitní knižní literaturu. Musí ale také na sebe prásknout, že i ona má svou temnou stránku.

Kathy (jak je pravda) se hodně změnila - naučila se odpuštět lidem, snít své sny (doufejme že se naučí je i realizovat).
Má velké životní cíle: Chtěla být... Soudkyní, umělkyní, herečkou, skladatelkou, před nedávnem otaku ( jo musím vás zklamat Kathy sleduje anime a to často. Takže je otaku a k tomu se přidávají ještě další věci) a teď chce být spisovatelka. Spisovatelka která vystuduje psychologii.

V RPG hrách hraje většinou za postavu bezmocného člověka či "hodné" nadpřirozené bytosti.

Na tomto blogu bude psát o všemožných věcech - o svém životě, bude si vést deníček a sem tam něco plácne i o napřirozených věcech a celkově duchovnu, především, ale bude psát o drahých kovech a polodrahokamech - jaké jsou jejich léčivé účinky.

Sama Kathy jednu takovou sbírku drahých kamenů má ( cca. přes 120-200 kamenů?), sbírá je už od svých šesti-sedmi let ale o tom až v jiném článku.

kathys-dreams.blog.cz

Sni jako bys měla žít navždy. Žij, jako bys měla zemřít dnes.

(upraveno)Vaše Kathy

Blog

26. ledna 2016 v 17:57 | Kathy |  About the blog
V tomto článku chci probrat - Co je to vlastně blog? Sice by tohleto měl být spíše úvodní článek k mému blogu ale rozhodla jsem se, že budu aspoň trošku netradiční v tomhle směru :)

Blog odjakživa nám lidem slouží k tomu, aby jsme si ho zakládaly a spořádaně si ho psaly.
Můžeme na něj psát své - názory (slušné), přání, úspěchy, různé informace, povídky, příběhy ale i třeba návody ( dnešní doba = DIY).
Blog je vlastně internetová stránka (komunita) plná lidí - adminů/adminek různých věkových kategorií a typů - muzikanti, zpěváci/čky, celebrity, spisovatelé, léčitelé, obyčejní lidé - snílci, beauty blogerky atd.

Chci se ještě vrátit k těm obyčejným lidem.

Obyčejní lidé si píší blogy díky svým koníčkům, práci, potřebě vyzpovídat se, nebo jako deníček (ve kterém samozřejmě nebudou udávat informace které si nepřejí, aby čtenáři věděli). Také se díky blogu mohou proslavit ( v této době běžná věc). Důvodů je opravdu hodně.

Kořeny takzvaného blogování sahají až do 1994 kdy začal stránku, která se blogu podobala psát student Justin Hall, samozřejmě je těžké určit přesnou dobu vzniku protože až od roku 1997 se začalo používat označení weblog.

A proto zakládejte blogy! Protože blogování je super! :)


Vaše Kathy